Anguilla

Anguilla Rums Ltd.

Pyrat Superior Blanco Rum
Pyrat Superior Blanco Rum

Pyrat Superior Blanco Rum

Zdroj obrázku:
www.877spirits.com
Planters Gold Rum Pyrat XO Reserve
Planters Gold Rum Pyrat XO Reserve

Planters Gold Rum Pyrat XO Reserve

120 x 45 mm (4.7\" x 1.8\")
Pyrat Pistol
Pyrat Pistol

Pyrat Pistol

61 x 124 mm (2.4\" x 4.9\")
Pyrat Cask 23
Pyrat Cask 23

Pyrat Cask 23

Mám jen obrázek:(

Mé plné láhve

Click to enlarge

Pyrat XO Reserve - Planters Gold

Click to enlarge

Pyrat Pistol

Zde je vystaveno pouze 2 z 3 etiket. Ostatní etikety se liší pouze v drobnostech.


Historie

C.J. Planter, mazaný mladý anglický námořník, opustil loď na vzdáleném karibském ostrově někdy koncem 19. století. Brzy se zamiloval do krásné mladé dívky, nevlastní dcery významného místního plantážníka. Říkalo se o ní, že byla počata jedné divoké noci za masopustního úplňku, z vášnivý radovánek podpořených rumem. Planážník měl C.J. docela rád a choval se k němu jako k synovi. Laskavý starý plantážník zemřel za záhadných okolností při požáru. Plantážník neměl vlastní rodinu a tak vše odkázal C.J. a jeho karibské manželce. Její matka, zabývající se magií, vnukla své dceři nápad, že ostrov potřebuje kvalitní lokální rum. C.J. s manželkou postavili první lihovar na ostrově. Jejich rum se stal velmi oblíbený po celém Karibiku i v Evropě, často byl schraňován a obchodován slavnými piráty a námořníky obchodního loďstva. Říkalo se, že ten rum měl magickou sílu. Zcestovalý C.J. věděl, že rum má svůj původ v Orientua a usoudil, že jejich nový rum bude potřebovat maskota. C.J. - básník a přírodní filizof - rozhodl, že maskotem bude HOTI, slavný Zen patron a ochránce malých dětí, věštkyň a barmanů. Shodou okolností stvořil dokonalou ironii, protože jeho zákazníky byly proslulí piráti a lotři.

Postupem času se jejich nejznámější značkou stala Planters Gold Pyrat XO Reserve a Pyrat Cask 23. Anguilla Rums Ltd. vám přináší originální recepty a formule vytvořené C.J. a jeho krásnou karibskou ženou.

V posledních 10 letech Anguilla Rums nakupuje delikatesní stařené rumy nejlepších karibských lihovarů. Rumy mísí a nechává je zrát v dovezených dubových sudech.

[Zdroj: Firemní web, cit. 2003]


Galerie obrázků


Hledání v textech na etiketách

(?) Rozšířený dotaz
Části slov (min 2 znaky) nebo celá slova Hledat celá slova místo částí slov (?)

Poslední úpravy: 1.1.2017 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997

 

 

Témata stránky - texty z etiket: Pyrat XO Reserve - Planters Gold; 750 ml; 40% Alc/Vol, 80 proof; Anguilla Rums Ltd., BWI;Planters Gold Rum Pyrat XO Reserve; 750 ml; 40% Alc/Vol, 80 proof; Anguilla Rums. Ltd. BWI;Pyrat Rum Pistol; 375 ml; 40% alc/vol, 80 Proof;Pyrat Cask 23; 750 ml; 80 proof; Anguilla Rums Ltd.;Pyrat XO Reserve - Planters Gold; 750 ml; 40% Alc/Vol, 80 proof; Anguilla Rums Ltd., BWI;Pyrat Rum Pistol; 375 ml; 40% alc/vol, 80 Proof; Anguilla Rums Ltd; Fine Imported Rum, Bottled in Anguilla, British West Indies; The Patrón Spirits Company, Las Vegas, NV USA;